Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 03:28

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим

17 лютого 2015, 09:50

В рамках офіційного візиту до Республіки Болгарія Павло Клімкін зустрівся з Прем’єр-міністром Бойко Борисовим. Сторони обговорили актуальні питання українсько-болгарського економічного, енергетичного та культурно-гуманітарного співробітництва.

Главу болгарського Уряду було детально інформовано про результати переговорів у «Нормандському форматі» в Мінську, стан виконання домовленості про припинення вогню. Висловлено вдячність за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішення Уряду Болгарії про виділення гуманітарної допомоги Україні.

Прем’єр-міністр висловив категоричну позицію щодо врегулювання кризи в Україні виключно мирним шляхом на основі Мінських домовленостей. Він інформував про рішення створити штаб з надання гуманітарної допомоги українським етнічним болгарам та підтримав пропозицію Міністра опрацювати разом з ЄС конкретні проекти з надання допомоги болгарській спільноті України.

Також домовлено про візит Міністра енергетики РБ в Україну та проведення чергового засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва.