Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 00:01

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим

17 лютого 2015, 09:50

В рамках офіційного візиту до Республіки Болгарія Павло Клімкін зустрівся з Прем’єр-міністром Бойко Борисовим. Сторони обговорили актуальні питання українсько-болгарського економічного, енергетичного та культурно-гуманітарного співробітництва.

Главу болгарського Уряду було детально інформовано про результати переговорів у «Нормандському форматі» в Мінську, стан виконання домовленості про припинення вогню. Висловлено вдячність за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішення Уряду Болгарії про виділення гуманітарної допомоги Україні.

Прем’єр-міністр висловив категоричну позицію щодо врегулювання кризи в Україні виключно мирним шляхом на основі Мінських домовленостей. Він інформував про рішення створити штаб з надання гуманітарної допомоги українським етнічним болгарам та підтримав пропозицію Міністра опрацювати разом з ЄС конкретні проекти з надання допомоги болгарській спільноті України.

Також домовлено про візит Міністра енергетики РБ в Україну та проведення чергового засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва. 

Останні новини

Зустріч делегації мерів міст України з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем | Вчора, 15:55

В рамках візиту до Угорщини делегації мерів міст України у місті Ніредьгаза відбулася зустріч  з  мером містра Ференцом Ковачем. 

До відома громадян! | 06 квітня, 15:38

Повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України оновлено перелік громадських організацій,  які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України 

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 14:39

Консульська служба МЗС розпочинає  оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua).

Щодо проведення Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл | 29 березня, 12:52

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 року у м. Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.