Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 23:51

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Головою Народних Зборів Республіки Болгарія Цецкою Цачевою

17 лютого 2015, 09:51

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, перебуваючи з офіційним візитом в Республіці Болгарія, провів зустріч з Головою Народних Зборів Болгарії Цецкою Цачевою, під час якої були обговорені питання подальшого розвитку міжпарламентських зв’язків та співпраці в рамках міжнародних парламентських організацій.

Керівник зовнішньополітичного відомства передав листа Голови ВРУ В.Гройсмана із вдячністю болгарським депутатам за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

П.Клімкін звернувся за підтримкою болгарського парламенту щодо невідкладного звільнення депутата ВРУ, члена Постійної делегації в ПА РЄ Надії Савченко. Міністр також висловив занепокоєння щодо нещодавнього візиту групи депутатів націоналістичної партії «Атака» до окупованої Росією АР Крим.

Голова Народних Зборів запевнила у безумовній підтримці державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також євро інтеграційної політики нашої держави.

Останні новини

Зустріч делегації мерів міст України з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем | Сьогодні, 15:55

В рамках візиту до Угорщини делегації мерів міст України у місті Ніредьгаза відбулася зустріч  з  мером містра Ференцом Ковачем. 

До відома громадян! | 06 квітня, 15:38

Повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України оновлено перелік громадських організацій,  які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України 

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 14:39

Консульська служба МЗС розпочинає  оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua).

Щодо проведення Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл | 29 березня, 12:52

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 року у м. Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.