Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 03:32

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Головою Народних Зборів Республіки Болгарія Цецкою Цачевою

17 лютого 2015, 09:51

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, перебуваючи з офіційним візитом в Республіці Болгарія, провів зустріч з Головою Народних Зборів Болгарії Цецкою Цачевою, під час якої були обговорені питання подальшого розвитку міжпарламентських зв’язків та співпраці в рамках міжнародних парламентських організацій.

Керівник зовнішньополітичного відомства передав листа Голови ВРУ В.Гройсмана із вдячністю болгарським депутатам за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

П.Клімкін звернувся за підтримкою болгарського парламенту щодо невідкладного звільнення депутата ВРУ, члена Постійної делегації в ПА РЄ Надії Савченко. Міністр також висловив занепокоєння щодо нещодавнього візиту групи депутатів націоналістичної партії «Атака» до окупованої Росією АР Крим.

Голова Народних Зборів запевнила у безумовній підтримці державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також євро інтеграційної політики нашої держави.