Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 23:56

Розпочався офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Румунії

17 лютого 2015, 09:52

Павло Клімкін проведе двосторонні зустрічі з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом, Віце-прем‘єр-міністром, Міністром з внутрішніх справ Румунії Габріелем Опря, Головою Сенату Келіном Попеску-Терічану та Міністром закордонних справ Богданом Ауреску.

Крім того, в рамках візиту відбудеться зустріч Міністра Павла Клімкіна з представники української громади Румунії.

У ході візиту відбудуться інтерв’ю керівника зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна провідним телевізійним каналам "Реалітатя ТВ", "Діджі24", інформаційному агентству "Медіафакс",  а також cлужбі новин "Радіо Роминія Актуалітець".

Останні новини

Зустріч делегації мерів міст України з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем | Сьогодні, 15:55

В рамках візиту до Угорщини делегації мерів міст України у місті Ніредьгаза відбулася зустріч  з  мером містра Ференцом Ковачем. 

До відома громадян! | 06 квітня, 15:38

Повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України оновлено перелік громадських організацій,  які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України 

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 14:39

Консульська служба МЗС розпочинає  оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua).

Щодо проведення Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл | 29 березня, 12:52

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 року у м. Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.