Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 05:01

Оголошення щодо тимчасового припинення прийому заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон

12 березня 2015, 17:39

Шановні громадяни України!

Відповідно до вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» Міністерство закордонних справ України започатковує оформлення та видачу закордонними дипломатичними установами України паспортних документів із безконтактним електронним носієм інформації (біометричних паспортів).

У цьому зв’язку, зважаючи на необхідність встановлення в Консульстві України в Ніредьгазі оновленого програмного забезпечення з метою переходу на оформлення паспортних документів нового зразка (біометричних паспортів), Консульство тимчасово припиняє прийом заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Інформація про відновлення прийому заяв буде розміщена на офіційній веб-сторінці Консульства згодом.

У разі виникнення додаткових питань стосовно оформлення паспортних документів просимо телефонувати за номерами телефонів: +36 42 501 012, +36 42 501 014, +36 42 501 015.

З детальною інформацією про біометричні документи, оформлення яких незабаром буде започатковано в Консульстві України в Ніредьгазі, можна ознайомитися на сторінці Державної міграційної служби України за посиланням: http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty.

Останні новини

До уваги громадян України, які тимчасово працюють за кордоном! | 25 квітня, 12:58

Звертаємо увагу громадян України, які тимчасово працюють за кордоном на необхідність подання  податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік.

Зустріч делегації мерів міст України з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем | 23 квітня, 15:55

В рамках візиту до Угорщини делегації мерів міст України у місті Ніредьгаза відбулася зустріч  з  мером містра Ференцом Ковачем. 

До відома громадян! | 06 квітня, 15:38

Повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України оновлено перелік громадських організацій,  які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України 

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 14:39

Консульська служба МЗС розпочинає  оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua).

Щодо проведення Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл | 29 березня, 12:52

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 року у м. Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.