Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 09:15

Оголошення щодо тимчасового припинення прийому заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон

12 березня 2015, 17:39

Шановні громадяни України!

Відповідно до вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» Міністерство закордонних справ України започатковує оформлення та видачу закордонними дипломатичними установами України паспортних документів із безконтактним електронним носієм інформації (біометричних паспортів).

У цьому зв’язку, зважаючи на необхідність встановлення в Консульстві України в Ніредьгазі оновленого програмного забезпечення з метою переходу на оформлення паспортних документів нового зразка (біометричних паспортів), Консульство тимчасово припиняє прийом заяв на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Інформація про відновлення прийому заяв буде розміщена на офіційній веб-сторінці Консульства згодом.

У разі виникнення додаткових питань стосовно оформлення паспортних документів просимо телефонувати за номерами телефонів: +36 42 501 012, +36 42 501 014, +36 42 501 015.

З детальною інформацією про біометричні документи, оформлення яких незабаром буде започатковано в Консульстві України в Ніредьгазі, можна ознайомитися на сторінці Державної міграційної служби України за посиланням: http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty.