Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 09:13

Щодо перетину кордону

18 травня 2015, 16:12

Головний прикордонний відділ Головного директорату охорони правопорядку Республіканського управління поліції Угорщини на основі експертних пропозицій та практичних інструкцій з березня 2014 року в літній туристичний сезон проводить за попереднім повідомленням прикордонний контроль пасажирів автобусу при перетині кордону в пунктах пропуску Загонь (Чоп) та Берегшурань (Лужанка).

 

Попереднє повідомлення надсилається в письмовому вигляді по можливості не менше ніж за 24 години до часу перетину кордону на адресу чергової служби представництва прикордонного відділу за адресами:

Загонь                 fax:             +36-45-525161

                  tel.:             +36-45-525153

e-mail:                 zahony_hrk@szabolcs.police.hu

 

Берегшурань      fax: +36-45-570167

tel.: +36-45-570169

e-mail:                 beregsurany_hrk@szabolcs.police.hu

 

Повідомлення має містити дані:

  • місця перетину кордону,
  • час,
  • номерний знак автобуса,
  • кількість осіб, їх склад за громадянством (особисті дані а не давати).

Важливо

  • попереднє повідомлення для організаторів туру не обов’язок, а лише можливість, таким чином не дає права на обов’язковість полегшення процедури перетину кордону,
  • попереднє повідомлення не рівнозначне позачерговому проведенню прикордонного контролю, тому не дає права заявнику вимагати позачергового перетину кордону.

 

Керівництво представництва прикордонного відділу опрацьовує попереднє повідомлення, проводить потрібні заходи, в тому числі також інформує місцевий митний орган, а також готує і надсилає відповідь заявнику. Відповідь може містити інформацію про опрацювання повідомлення, пропозиції альтернативних шляхів та часу. Попереднє повідомлення дає можливість прогнозувати час очікування пасажирів у пункті пропуску.