Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 04:58

Щодо перетину кордону

18 травня 2015, 16:12

Головний прикордонний відділ Головного директорату охорони правопорядку Республіканського управління поліції Угорщини на основі експертних пропозицій та практичних інструкцій з березня 2014 року в літній туристичний сезон проводить за попереднім повідомленням прикордонний контроль пасажирів автобусу при перетині кордону в пунктах пропуску Загонь (Чоп) та Берегшурань (Лужанка).

 

Попереднє повідомлення надсилається в письмовому вигляді по можливості не менше ніж за 24 години до часу перетину кордону на адресу чергової служби представництва прикордонного відділу за адресами:

Загонь                 fax:             +36-45-525161

                  tel.:             +36-45-525153

e-mail:                 zahony_hrk@szabolcs.police.hu

 

Берегшурань      fax: +36-45-570167

tel.: +36-45-570169

e-mail:                 beregsurany_hrk@szabolcs.police.hu

 

Повідомлення має містити дані:

  • місця перетину кордону,
  • час,
  • номерний знак автобуса,
  • кількість осіб, їх склад за громадянством (особисті дані а не давати).

Важливо

  • попереднє повідомлення для організаторів туру не обов’язок, а лише можливість, таким чином не дає права на обов’язковість полегшення процедури перетину кордону,
  • попереднє повідомлення не рівнозначне позачерговому проведенню прикордонного контролю, тому не дає права заявнику вимагати позачергового перетину кордону.

 

Керівництво представництва прикордонного відділу опрацьовує попереднє повідомлення, проводить потрібні заходи, в тому числі також інформує місцевий митний орган, а також готує і надсилає відповідь заявнику. Відповідь може містити інформацію про опрацювання повідомлення, пропозиції альтернативних шляхів та часу. Попереднє повідомлення дає можливість прогнозувати час очікування пасажирів у пункті пропуску.

Останні новини

До уваги громадян України, які тимчасово працюють за кордоном! | 25 квітня, 12:58

Звертаємо увагу громадян України, які тимчасово працюють за кордоном на необхідність подання  податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік.

Зустріч делегації мерів міст України з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем | 23 квітня, 15:55

В рамках візиту до Угорщини делегації мерів міст України у місті Ніредьгаза відбулася зустріч  з  мером містра Ференцом Ковачем. 

До відома громадян! | 06 квітня, 15:38

Повідомляємо, що Міністерством соціальної політики України оновлено перелік громадських організацій,  які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України 

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 14:39

Консульська служба МЗС розпочинає  оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua).

Щодо проведення Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл | 29 березня, 12:52

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 року у м. Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.