Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 00:01

В Будапешті пройшов круглий стіл «Дезінформація зі спеціальним акцентом на Україні. Останній розвиток подій та очікування щодо майбутнього»

30 червня 2017, 21:47

29 червня 2017 року в рамках Українського місяця «Україна у фокусі» у Посольством Великої Британії в Будапешті у взаємодії з Посольствами України, Канади та США був організований круглий стіл «Дезінформація зі спеціальним акцентом на Україні. Останній розвиток подій та очікування щодо майбутнього».

У ході заходу провідні угорські та міжнародні експерти з питань зовнішньої політики та безпекових питань обговорили ситуацію в Україні у контексті триваючої російської агресії, використання РФ дезінформації та тактики впливу, окремо приділивши увагу також забезпеченню кібербезпеки у сучасних умовах.

Вітаючи учасників заходу, Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила на необхідності об’єднання зусиль як для протидії російській агресії в цілому, так і поширюваній Москвою дезінформації яка є частиною гібридної війни. Посол нагадала слова з нещодавньої статті Моллі МакК’ю у «Вашингтон Пост», що «сьогодні Україна веде війну, щоб захистити європейські кордони», наголосивши, що метою російської агресії є всі ми, а відтак і протидіяти їй потрібно разом.