Консульство України в Ніредьгазі

, Київ 00:13

В Будапешті відзначили День Конституції України

02 липня 2017, 10:40

30 червня 2017 року Посольством України в Угорщині разом з Державним самоврядуванням українців Угорщини було проведено круглий стіл з нагоди 21-ої річниці Конституції України.

Відкриваючи захід, Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що Конституція України, яка є основним законом держави, базується на традиціях української історії. Нагадавши про створену ще у 1710 році Конституцію Пилипа Орлика, Посол підкреслила, що прийнята у 1996 році Конституція сучасної України визнана однією з найкращих у світі і є надійною основою для сучасного демократичного розвитку країни і подальшого входження в європейський та євроатлантичний простір.

З доповідями в рамках круглого столу виступили директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана-Франка Б.Тихолоз та заступник директора з наукової роботи Львівського національного літературно-меморіального музею Івана-Франка М.Кобрин.

В рамках заходу відбулося також відкриття виставки фотокопій документальних матеріалів державних архівів України «Конституція України: шлях державотворення».