Консульство України в Ніредьгазі

Київ 06:48

Відзначення в Будапешті Дня Незалежності України завершилося концертом українських виконавців сестер Тельнюк «Agnus Dei»

06 вересня, 20:16

6 вересня 2019 року на завершення заходів з відзначення Дня Незалежності України в Будапешті в приміщенні церкви Св.Флоріана відбувся концерт Народних артисток України сестер Галі та Лесі Тельнюк «Agnus Dei», організований Посольством України в Угорщині та Державним самоврядуванням українців Угорщини.

Перед початком концерту учасники заходу провели покладання квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку на площі Т.Шевченка поряд з церквою Св.Флоріана, а також спільно виконали Гімн України.

Учасників та гостей заходу привітали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп та Голова Державного самоврядування українців Угорщини Вікторія Штефуца.