• A-
  A+
 • Magyar nyelv
 • Українською
Betekintés a Harkovi Fotóművészeti Iskola hétköznapjaiba
18 június 2021 15:00

A ksp.ui.org.ua nevű honlap betekintést enged a Harkovi Fotóművészeti Iskola hétköznapjaiba.  Mint az ukrán művészet jelképét úgy mutatja be az iskola mindennapjait a 70-es évektől napjainkig.  A portál programjának célja új megközelítésben szemléltetni az ukrán művészetet, a művészeti életet.    Ismertetni a valaha monopolium helyzetben lévő szovjet művészeti élet összes buktatóit.   Bemutatni, hogyan védekezzünk a berögzött, idejétmúlt nézetek ellen, az önkényuralmi eszközök ellen.   A művészeti iskola legfontosabb célja a haladó, kortárs  művészet propagálása. Igyekszik érthetővé tenni mind a szakma, mind a közönség számára  az új, modern vizuális formák megértését, a szépség megélését, a művészet újragondolását. 
A platformot a @BagelsLetters, @vasaproject tervezte, és része a
program #UkraineEverywhere of @UkrainianInstitute.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux