• A-
  A+
 • Magyar nyelv
 • Українською
Élőben nézheti az rtl.hu-n az Ukrajnáért szervezett jótékonysági koncertet
27 március 2022 11:52

A #StopWar nevű esemény Varsóban lesz, és mintegy 50 híresség vesz rajta részt, köztük világsztár zenészek. 

Ukrajna megsegítésére rendeznek jótékonysági koncertet a lengyelországi Varsóban vasárnap. A Save Ukraine – #StopWar elnevezésű esemény március 27-én 17:30-kor kezdődik, és az rtl.hu-n élőben is megnézhetik.

A fellépők között zenészek, művészek, civil aktivisták, színészek, és sportolók is lesznek, akik a világ minden tájáról igyekeznek támogatást nyújtani az Oroszország által megtámadott Ukrajnának. Az eseményt az rtl.hu mellett Európa és a világ mintegy 20 országának televíziós csatornái, valamint streaming platformok és közösségi médiafelületek közvetítik.

A fellépők között olyan sztárok is lesznek, mint az Imagine Dragons, a Nothing But Thieves, Fatboy Slim és Craig David.

A szervezők egyrészt pénzt gyűjtenek, amivel a háború áldozatainak tudnak segíteni, valamint szeretnék felhívni a közvélemény figyelmét, hogy még inkább cselekvésre bátorítsák az embereket és a vezetőket.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux